Derma-E Restoring Shampoo Volume and Shine

0 Orders
#Derma-E 026
In stock
1,800L

Description

Përshkrimi

Shampo specifike për flokë të yndyrshëm, e pasur me lemongrass i cili i jep shampos vetinë pastruese dhe ndihmëse në stimulimin e folikujve të flokut, duke balancuar dhe prodhimin e yndyrës.
Përmban vitaminë E dhe aminoacide, të cilat i sigurojnë flokut nutrientet esencialë për rritjen e volumit dhe shkëlqimit.
Mund të përdoret dhe në flokë të trajtuar me bojë.

Pa parabenë, pa sulfate, pa gluten.
100 % vegan.

Përdorimi

Aplikoje në flokë te njomë duke e masazhuar.
Mund të përdoret për përdorim të përditshëm.

Përbërësit

Purified Water, Sodium Methyl Cocoyl Taurate (Coconut Derived), Cocamidopropyl Hydroxysultaine (Coconut Derived), Glycerin (Vegetable Derived), Cocamidopropyl Betaine (Coconut Derived), Glyceryl Laurate (Vegetable Derived), Hydrolyzed Quinoa, Cymbopogon Schoenanthus (Lemongrass) Extract, Panthenol (Provitamin B5), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Saccharide Isomerate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Natural Fragrance Oils

Brand

Derma-E

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Derma-E Restoring Shampoo Volume and Shine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by