Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Light SPF 30+

0 Orders
#Derma-E 006
In stock
2,900L

Description

Përshkrimi

Krem BB me pigment për përdorim të përditshëm për të gjitha tipet e lëkurave dhe ato të yndyrshme pasi është oil-free.

I pasur me vitaminë C, boronicë, vitaminë E.
E mbron lëkurën nga rrezatimi i dëmshëm, e hidraton atë dhe mbulon imperfeksionet ne sajë të pigmentit që ka.

100 % vegan
Pa paraben, pa sulfate, pa vajra mineral, pa gluten.

Përdorimi

Aplikoje duke e përhapur me gishta në të gjithë sipërfaqen e fytyrës dhe në qafë.
Mund ta aplikosh dhe me furçë ose sfungjer.

Përbërësit

Active Ingredients: Zinc Oxide 20%
Inactive Ingredients: Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit Refined, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer, Cellulose Gum, Cetyl Alcohol, Cetearyl Olivate, Cocoglycerides, Diethylhexyl Succinate, Diheptyl Succinate, Ethylhexylglycerin, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Iron Oxides, Jojoba Esters, Lecithin, Microcrystalline Cellulose, Polyhydroxystearic Acid, Potassium Cetyl Phosphate, Phenoxyethanol, Pullulan, Purified Water, Sclerotium Gum, Silica, Sodium Hyaluronate, Sodium Phytate, Sorbitan Olivate, Squalane, Stearoyl Glutamic Acid, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Extract, Xanthan Gum.

Brand

Derma-E

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Light SPF 30+”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by