Derma-E Ultra Hydrating Serum

0 Orders
#Derma-E 017
In stock
4,200L

Description

Përshkrimi

Serum ultra hidratant për lëkura normale dhe të thata, i cili I jep lëkurës nje butësi të mëndafshtë dhe rimbush vijat dhe rrudhat e imëta të lëkurës.

I pasur me:
acid hialuronik – hidraton lëkurën në thellësi;
çaj jeshil – me veprim antioksidant;
panthenol – vitaminë e tretshme në ujë, e cila i fal butësinë lëkurës;
vitaminë C – me veprim antioksidant, i fal lëkurës elasticitet dhe e mbron nga dëmtimet e shkaktuara nga rrezet UV.

Pa paraben, pa gluten, pa vajra mineral,pa sulfate.
100 % vegan.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë dhe në qafë pasi është pastruar lëkura.
Mund të përdoret ne mengjes dhe ne darke, i vetem ose bashke me kremin hidratues.

Përbërësit

Purified Water, Glycerin (Vegetable Derived), Cetyl Alcohol (Plant Derived), Sodium Hyaluronate (Hyaluronic Acid), Organic Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract*, Glyceryl Stearate Citrate (Vegetable Derived), Panthenol (Provitamin B5), Allantoin, Sodium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Alanine, Leucine, Tyrosine, Glycine, Valine, Diheptyl Succinate, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer, Dimethicone, Glyceryl Stearate (Vegetable Derived), Polysorbate 60, Cetearyl Glucoside (Plant Derived), Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Natural Fragrance Oils.

Brand

Derma-E

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Derma-E Ultra Hydrating Serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by