Derma-E Vitamin E Fragrance-Free Therapeutic Shea Body Lotion

0 Orders
#Derma-E 001
In stock
1,860L

Description

Përshkrimi

Locion trupi terapeutik për lëkura delikate i pasur me gjalp shea dhe vitaminë E.

Pa parfum të shtuar, i përshtatur për lëkura delikate dhe të thata.
Gjalpi shea ushqen lëkurën dhe e bën atë të butë si mendafshi.
Jo yndyror dhe përthithet shumë shpejt nga lëkura e trupit.

100 % vegan
Pa paraben, pa ftalate, pa vajra mineralë, pa sulfate, pa aroma artificiale, pa ngjyrues artificialë.

Përdorimi

Aplikoje në te gjithë trupin sidomos në zonat e thata.

Përbërësit

Purified Water, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Glycerin (Vegetable Derived), Glyceryl Stearate Citrate (Vegetable Derived), Cetyl Alcohol (Plant Derived), Stearic Acid (Vegetable Derived), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sodium Hyaluronate (Hyaluronic Acid), Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed Oil, Panthenol (Provitamin B5), Elaeis Guineensis (Red Palm) Oil, Organic Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Organic Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Organic Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract*, Organic Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel Extract*, Allantoin, Glyceryl Stearate (Vegetable Derived), Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Glucoside (Plant Derived), Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Brand

Derma-E

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Derma-E Vitamin E Fragrance-Free Therapeutic Shea Body Lotion”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by