Dermablend 3D

0 Orders
#
In stock
3,700L
Clear selection

Description

Dermablend 3D

30ml

Vichy Dermablend 3D Correction 45 Gold është një themel me mbulim të lartë që korrigjon ngjyrën dhe barazon lëkurën. Lëkura ndihet e zhdërvjellët dhe e këndshme dhe fytyra është e njëtrajtshme, e lëmuar dhe e mat deri në 16 orë.

-Për lëkurën me vaj deri në njolla.
-Me përbërës korrigjues.
-Mbulim i lartë dhe lehtësim-korrigjues.
-Zvogëlon dukshëm papërsosmëritë.
-Asnjë efekt maskë, por efekti i lëkurës së zhveshur me një rezultat natyral.
-Qëndrueshëm.
-Ka një strukturë të freskët dhe të lehtë.

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

I përshtatshëm për

Kodi

, , , , ,

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by