Dermabsolu Creme De Teint Redensifiante

0 Orders
#
In stock
6,700L

Description

Dermabsolu Creme De Teint Redensifiante

40ml

Ndihmon lëkurën të përballojë shenjat e dukshme të plakjes duke vepruar globalisht në fytyrë falë një kombinimi unik të përbërësve kundër plakjes:
Polifenolet e vaniljes stimulojnë prodhimin e acidit hialuronik dhe sigurojnë vëllim dhe dendësi në lëkurë.
Synthenol reconst, rindërton qelizën.
Glikolol, një molekulë pararendëse e acideve yndyrore esenciale.

Komponentët e ngjyrave për optimizimin e menjëhershëm të tonit të lëkurës.
Ngjyrë e hollë dhe aromë e veçantë. Ky kujdes është i përshtatshëm për çdo lloj lëkure të ndjeshme që nxjerr në pah ngjyrën e saj.

E bën ngjyrën e lëkurës uniforme dhe i jep shkëlqim dhe bukuri natyrore. Mbron kundër efekteve dëmtuese UV falë fotorezistës SPF30.

Përdorimi: Aplikojeni në mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte. Përdorni një krem ​​mbrojtës të përshtatshëm në rast të ekspozimit të zgjatur ndaj diellit.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by