Dermabsolu Serum

0 Orders
#
In stock
6,800L

Description

Dermabsolu Serum

30ml

Një kombinim unik i përbërësve aktivë të patentuar * për të synuar dukshëm lëkurën e varur, humbjen e densitetit dhe mungesën e rehatisë:

1. REDENSIFIKIMI
Polifenolet e vaniljes, nxitësit e Acidit Hialuronik, ndihmojnë në luftën kundër lëkurës së zbehur dhe rivendosin substancën dhe dendësinë në lëkurë

2. RESKULPTET E KONTURIMIT TAC FYTYRS
SytenolTM rikthen qëndrueshmërinë, forcon qelizat dhe ndihmon në ruajtjen e volumit të fytyrës

3. USHQIMI
Glycoleol, pararendës i lipideve thelbësore të lëkurës, rikthen elasticitetin dhe rehatinë në lëkurë falë veprimit të saj ushqyes të menjëhershëm dhe afatgjatë, duke rritur sintezën natyrale të lipideve në lëkurë.

4. REVITALIZIMI
Kombinimi i tij i përbërësve aktiv synon lëkurën për të rivendosur densitetin, vitalitetin dhe rehatinë. Lëkura është e kuqe, e tonifikuar, e ndritshme dhe e ndritshme me vitalitet

5. GJENDJA
Ngushëllon menjëherë lëkurën, falë veprimit natyral qetësues dhe anti-irritues të Ujit Termal të Avène. Veprim hidratues 24 orë që lë lëkurën të lirë nga shtrëngimi gjatë gjithë ditës.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by