Dermaquillant Integral 3 en 1

0 Orders
#
In stock
2,350L

Description

Dermaquillant Integral 3 en 1

200ml

Për lëkurë të ndjeshme kërkoni një pastrues të butë që gjithashtu ndihmon në heqjen e make-up-it.

Pastruesi ynë më i shitur me një hap kombinon agjentë efektivë por të butë të pastrimit, duke siguruar pastrim të shpejtë dhe të lehtë për lëkurën tuaj të ndjeshme. I pasuruar me Captelea, pastruesi eliminon papastërtitë, duke e lënë lëkurën të ndjehet e freskët dhe e pastër. Pastron në mënyrë perfekte lëkurën, heq grimin nga fytyra dhe sytë dhe e bën lëkurën të ndjehet e tonifikuar. Qumësht + toner + pastrues grimi për sy në një produkt të vetëm.
Rezultatet:
• Çehre e qartë dhe rrezatuese
• Lëkura ndihet e rehatshme, e rigjallëruar, pa shtrëngim ose shqetësim
• Pa përfundim të yndyrshëm, pa parabene

 

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by