Luxury Eye Contour Cream

0 Orders
#Dermastir 014
In stock
8,120L

Description

Luxury Eye Contour Cream

35 ml

Dermastir Eye Contour Cream është zgjidhja për të maskuar moshën tuaj dhe për të mbushur rrudhat e konturit të syve. Alta Care Laboratoires mbron cilësinë dhe efikasitetin e kësaj formule luksoze nga oksidimi duke prodhuar një paketim inovativ pa ajër. Dermastir Eye Contour rigjeneron zonën e konturit të syve dhe buzëve duke minimizuar vijat e holla. Paketimi pa ajër garanton pH e kremit rreth konturit të syve. Rezultate të dukshme pas aplikimit të parë.

Teknologji pa ajër:Mbron produktin pas hapjes.
Teknologjia e pompës pa ajër:Mbron produktin nga oksidimi.
Teknologjia e flaskës vakum:Mbron produktin nga nxehtësia përcjellëse.
Teknologjia e pasqyrimit metalik:Mbron produktin nga rrezet infra të kuqe dhe nxehtësia rrezatuese.

Përdorimi:

Vendosni kremin dhe mbushni rrudhat e konturit të syve çdo ditë.

Përbërësit:

AQUA, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, CYCLOPENTASILOXANE, NIACINAMIDE, CETEARYL ALCOHOL, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONE, HYDROGENATED DIDECENE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100
STEARATE, 1,2-HEXANEDIOL, ARCTIUM LAPPA ROOT EXTRACT, BETAINE, CETEARYL OLIVATE, PHELLINUS LINTEUS EXTRACT, POLYSORBATE 60, SODIUM POLYACRYLATE, SORBITAN OLIVATE, PHENOXYETHANOL, PENTAERYTHRITYL
DISTEARATE, PIPER METHYSTICUM LEAF/ROOT/STEM EXTRACT, PORTULACA OLERACEA EXTRACT, PUERARIA THUNBERGIANA ROOT EXTRACT, CNIDIUM OFFICINALE ROOT EXTRACT, GLYCYRRHIZA GLABRA ROOT EXTRACT, PAEONIA
LACTIFLORA ROOT EXTRACT, SOLUBLE COLLAGEN, PARFUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, ADENOSINE, DISODIUM EDTA, BISABOLOL, HYDROGENATED LECITHIN, SODIUM HYALURONATE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, XANTHAN GUM, DICAPRYLYL CARBONATE, SUCROSE DISTEARATE, CERAMIDE 3, FOLIC ACID, CHOLESTEROL, RAFFINOSE, TROMETHAMINE, PALMITOYL PENTAPEPTIDE-4, PANTHENOL.

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Additional information

Formulimi

Firma

Alta Care Laboratoires

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Luxury Eye Contour Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by