Roller Eye&Lip Contour Serum

0 Orders
#Dermastir 016
In stock
4,060L

Description

Roller Eye&Lip Contour Serum

10ml x 2

Dermastir Roller Eye & Lip Contour nga Alta Care Laboratoires ndihmon për të maskuar moshën tuaj. Shikoni konturin e syve të dikujt për të pasur një ide të mirë të moshës së personit. Kujdesi për konturin tuaj të syve dhe buzëve çdo ditë në një mënyrë korrekte me Dermastir Roller bën një ndryshim të madh në pamjen tuaj.Ky kombinim 2 në 1 është një zgjidhje e përsosur për të korrigjuar papërsosmëritë duke trajtuar shkakun themelor. Përbërësit kundër rrudhave me vetitë e miorelaksimit veprojnë menjëherë rreth konturit të syrit dhe buzëve. Përbërësit dekongjestionues kanë cilësinë unike të të qenit në gjendje të thithin sasi të mëdha uji dhe për këtë arsye është e mundur të absorbohet uji nga sytë e fryrë. Ka edhe përbërës të tjerë aktivë që oksigjenojnë konturin e syve dhe për këtë arsye eliminojnë rrathët e errët poshtë syve.

Programi normal – Aplikoni një herë në ditë ose sipas nevojave.

Program intensiv – Aplikoni të paktën 3-4 herë në ditë.

Përdorimi:

Aplikoni serumin duke përdorur topin e rulit direkt në konturin e syrit ose buzës. Mos bëni masazh pas aplikimit.

Perberesit:

WATER, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, SODIUM HYALURONATE, PEG/PPG-17/6 COPOLYMER, PANTHENOL, CHAMAECYPARIS OBTUSA WATER, PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL, ADANSONIA DIGITATA SEED EXTRACT, PHENOXYETHANOL, CHLORPHENESIN, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, GLYCYRRHIZA GLABRA (LICORICE) ROOT EXTRACT, ALCOHOL DENAT, PORTULACA OLERACEA EXTRACT, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TREHALOSE, TROMETHAMINE, ALCOHOL, MORUS ALBA ROOT EXTRACT, IMPERATA CYLINDRICA ROOT EXTRACT, DISODIUM EDTA, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL, POLYGLUTAMIC ACID, PANTOLACTONE, ANTHEMIS NOBILIS FLOWER EXTRACT, GENTIANA LUTEA ROOT EXTRACT,
ARTEMISIA ABSINTHIUM EXTRACT, ARNICA MONTANA FLOWER EXTRACT, ACHILLEA MILLEFOLIUM EXTRACT, PEG-8, CARBOMER, POTASSIUM SORBATE, ANIBA ROSAEODORA (ROSEWOOD) WOOD OIL,COPPER TRIPEPTIDE-1.

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Additional information

Firma

Alta Care Laboratoires

Sasia

2 x 10 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Roller Eye&Lip Contour Serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by