Dermastir Eye Contour Gel

0 Orders
#
In stock
8,120L

Description

Dermastir Eye Contour Gel

35ml

Formula dekonspiruese e Xhelit të Konturit të Dermastirit do të zvogëlojë ënjtjen dhe do të ndriçojë qarqet e errëta. Xhel Dermastir Eye Contour ka një formulë të fortë dekongestante, e cila fryn sytë, ndriçon rrathët e errët dhe pakëson qeset nën sy. Xhel vepron duke formuar një barrierë mbrojtëse kundër faktorëve të jashtëm dhe rigjallëron lëkurën, duke i dhënë konturit të syve tuaj një pamje më të freskët dhe më të re

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by