Dermastir Luxury Day Cream Tinted SPF 30+

0 Orders
#
In stock
12,320L

Description

Dermastir Luxury Day Cream Tinted SPF 30+

50ml

Kremi i Ditës Dermastir SPF30+hidraton thellësisht lëkurën dhe e mbron atë nga dëmtimi i diellit falë faktorit të mbrojtjes nga dielli (30+) dhe mbrojtjes UVA (PA +++). Shëndeti i përgjithshëm i lëkurës është rikthyer dhe nivelet e hidratimit janë rritur. Kremi i Ditës Dermastir SPF30+ ka një formulë jashtëzakonisht të pasur me fitoextrakte të çmuara, antioksidantë dhe aminoacide. Ky kombinim rrit rigjenerimin dhe përtëritje të lëkurës, duke rezultuar në një lëkurë të ushqyer dhe elastike.

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by