Masks Peel Off Cryo-Alghae

0 Orders
#Dermastir 010
In stock
1,040L

Description

Masks Peel Off Cryo-Alghae

30 gr

Kjo Maskë Peel Off Dermastir është studiuar për lëkurat që duhen rigjeneruar. Kjo maskë kriogjenike lë lëkurën me një efekt të ftohtë që

stimulon mikro-qarkullimin.

  1. Monodozë
  2. Për lëkurën që duhet të rigjenerohet
  3. Efekt i ftohtë
  4. Stimulon mikro-qarkullimin

Perdorimi:

Perzijeni 30ml pluhur me 90 ml uje te vaket deri ne formimin e nje paste.

Aplikojeni ne fytyre qafe  dhe dekolte. Lereni te veproje per te pakten 15 minuta.

Largoni me pas masken nga fytyra. Mbetjet mund ti largoni me nje tonik.

Përbërësit:

SOLUM DIATOMEAE, ALGIN, CALCIUM SULFATE, TETRASODIUM, PYROPHOSPHATE, SPIRULINA PLATENSIS EXTRACT, METHYL DIISOPROPYL PROPIONAMIDE, MENTHOL

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Additional information

Formulimi

Sasia

30 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Masks Peel Off Cryo-Alghae”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by