Dermastir Night Cream

0 Orders
#
In stock
12,320L

Description

Dermastir Night 

50ml

Kremi i natës Dermastir siguron një veprim të fuqishëm hidratues dhe rigjenerues gjatë natës. Në mëngjes, lëkura është më elastike dhe e fortë. Alta Care Laboratoires krijoi Dermastir Luxury Night Cream me veprime të larmishme: nxit qarkullimin qelizor, rrit nivelet e hidratimit, përmirëson elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës dhe zvogëlon shenjat e plakjes.

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Additional information

I përshtatshëm për

Formulimi

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by