Post Filler Collagen

0 Orders
#Dermastir 006
In stock
6,860L

Description

Post Filler Collagen

4 x 4 ml

Frymëzuar nga trajtimet dermatologjike të kolagjenit, Alta Care Laboratoires ka krijuar Dermastir Collagen Post-Filler që aplikohet në rrudha për t’i shpërndarë ato. Dermastir Kolagjeni mbush thellësinë dhe gjatësinë e linjave të fytyrës dhe rrudhave.Dermastir Collagen Post-Filler mund të aplikohet në të gjitha llojet e rrudhave: rrudhat e ballit, rrudhat rreth syve, rrudhat e vijës së qeshjes, brazdat e vetullave dhe vijat vertikale rreth gojës. Dermastir Collagen Post-Fillers kryesisht janë zvogëlues të rrudhave dhe korrigjojnë rrudhat dhe palosjet e moderuara deri të thella të fytyrës, siç janë ato rreth hundës dhe gojës (palosjet nasolabiale).

Përdorimi:

Shtyjeni kapakun poshtë për të thyer vulën e ampulave para se të hiqni kapakun.Vendosni Dermastir Post-Filler në përputhje me zonën ku ndodhen rrudhat tuaja.Dermastir Post-Filler mund të përzihet me kremin tuaj, përpara aplikimit, në mënyrë që të rritet përqendrimi i kolagjenit.

Aplikojeni çdo ditë.Kur Dermastir Post-Filler vendoset direkt në rrudhë, përdorni një ampulë në javë. Në rastet kur fytyra është e rrudhur rëndë ose në rastet kur rrudha është më e thellë se normalja, përdorni 2 ampula në javë.Mbushësit Dermastir mund të përdoren në kombinim me Serumet e Kolagjenit Dermastir.

Përbërësit:

AQUA, SILICA, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, SOLUBLE COLLAGEN,BORON NITRIDE, METHYLPROPANEDIOL, CAMELLIA SINENSIS LEAF ,EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, POTASSIUM SORBATE,CHLORPHENESIN,PHENOXYETHANOL

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Post Filler Collagen”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by