Post-Op Biocellular Face Mask Whitening Skin Tissue

0 Orders
#Dermastir 012
In stock
1,750L

Description

Post-Op Biocellular Face Mask Whitening Skin Tissue

30 gr

Maska për fytyrën zbardhuese bio-qelizore Dermastir Post-Op është bërë nga fermentimi i mikroorganizmave, jo nga një proces i prodhimit mekanik.Alta Care Laboratoires përdor bioteknologjinë për të prodhuar materialin e ngjashëm me indet e lëkurës. Kjo formulë unike me acidin Ellagic, një përbërës zbardhues i kondicionerit të lëkurës, që zvogëlon pigmentimin e errët në lëkurë, e lë lëkurën të duket e ndritshme. Një kombinim zbardhues i acidit Ellagic me Glycyrrhizate në maskën bio-qelizore është provuar të jetë efektiv në zbardhjen e lëkurës. Struktura e saj 3D rrjetë lejon ajrin të depërtojë, ngjitet fort me lëkurën dhe njihet gjithashtu si ‘indet e lëkurës’.

* I përshtatshëm për të gjitha format e pigmentimit të lëkurës, melasmës dhe zbardhjes së lëkurës në përgjithësi.

Përdorimi:

Hiqni 2 shtresat e jashtme të paketimit të maskës bio-qelizore për të zbuluar maskën elastike dhe të tejdukshme bio-qelizore brenda.Vendosni maskën bio-qelizore në fytyrën tuaj.

Pas 30-45 min, hiqni maskën. Vazhdoni me rutinën normale të kujdesit për lëkurën pa larë serumin zbardhues.

Përbërësit:

AQUA, PROPYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL,XANTHAN GUM, TOCOPHEROL, DIAZOLIDINYL UREA, DIPOTASSIUM ,GLYCYRRHIZATE, HYALURONIC ACID, CETYL-PG HYDROXYETHYL ,PALMITAMIDE, ELLAGIC ACID.

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Additional information

Formulimi

Sasia

30 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Post-Op Biocellular Face Mask Whitening Skin Tissue”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by