Pre-Op Heat Mask-Scrub-Cleansing

0 Orders
#Dermastir 008
In stock
1,400L

Description

Pre-Op Heat Mask- Scrub-Cleansing

15 ml

Përveç aktivitetit të tyre delikat për exfolim boronicat veprojnë në sinergji me kaolin për pastrimin më të thellë të lëkurës.Të shoqëruara me vajin e farave të rrushit, ato luftojnë në mënyrë efektive shenjat kryesore të plakjes së lëkurës.Boronica e kuqe e përdorur ka vlera të larta ORAC (kapaciteti thithës radikal të oksigjenit) dhe pastrimi pastrues Dermastir ka veti të shkëlqyera anti-oksiduese.

Perdorimi:

  1. Aplikojeni maskën ne lekure te lagur.
  2. Lëreni maskën të ngrohet dhe mbajeni  për 15 minuta.
  3. Hiqeni me një sfungjer të lagur.

Përbërësit:

BUTYLENE GLYCOL, ZEOLITE, KAOLIN, VACCINIUM MACROCARPON FRUIT EXTRACT, DIMETHICONE, CI 77891, METHYL GLUCETH-20, SILICA DIMETHYL SILYLATE, VITIS VINIFERA SEED OIL, PANTHENOL, PROPYLENE GLYCOL, CI 73360.

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Additional information

Formulimi

Sasia

15 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pre-Op Heat Mask-Scrub-Cleansing”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by