Skincare Multivitamin Collagen Capsules

0 Orders
#Dermastir 001
In stock
4,230L

Description

Skincare Multivitamin Collagen Capsules

x 30

Kapsulat e lëngshme Dermastir Skincare Multivitamin ndihmojnë që bukuria të vijë nga brenda. 11 multivitamina dhe 11 minerale paraqiten në kolagjen të lëngshëm. Përbërësit në tableta dhe kapsula pluhur përpunohen dhe kompresohen, por kapsula e re e lëngshme Dermastir është provuar se jep përbërës aktivë të freskët të papërpunuar.

GLA, Omega 6 për hidratimin e lëkurës
Ceramidet e lëngëta dhe fosfolipidet
Antioksidantë
Ndihmon lëkurën të luftojë kundër plakjes dhe agresionit të jashtëm
Ndihmon në rivendosjen e ekuilibrit lipidik dhe hidraton lëkurën e thatë
Shërimi elastik
Mbështet prodhimin natyror të mburojës së acidit yndyror të lëkurës dhe rrit mbrojtjen e lëkurës dhe mekanizmat e riparimit të lëkurës
Rikthen funksionin e barrierës së lëkurës

Përfitimet e GLA
– Redukton shenjat e dukshme të plakjes
– Rrit nivelet e lagështisë së lëkurës
– Përmirëson aftësinë e lëkurës për t’u rigjeneruar
– Rikthen funksionin e barrierës së lëkurës
– Produkt i sigurt anti-inflamator

Përdorimi: Merrni një kapsulë në darke me   stomak bosh.

Përbërësit: 

Calcium carbonate ,Refined sunflower oil ,Collagen ,Magnesium oxide ,Ascorbic acid,Vegetable oil ,Monoglycerides of fatty acids ,Iron fumarate ,Soybean lecithin ,D alpha tocopherol ,Nicotinamide ,Water ,Zinc oxide,Sodium fluorure ,Calcium D pantothenate ,Manganese sulfate Cyanocobalamin ,Retinyl palmitate ,Pyridoxine hydrochloride,Iron oxide ,Riboflavin,Thiamine nitrate , Cupric oxide ,Water purified,Titanium dioxide ,Folic acid,Cholecalciferol ,Chromium chloride,Potassium iodide,Sodium selenate ,Biotin.

 

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Skincare Multivitamin Collagen Capsules”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by