Dermoxen Hydra

0 Orders
#Dermoxen 005
In stock
1,500L

Description

Dermoxen HYDRA

7 ovula vaginale x 2 gr

me veprim hidratues, mbrojtës dhe zbutës qetësojnë irritimet, kruarjen dhe djegien të shkaktuara nga sekretimi i paket ose i munguar vaginal.

Dermoxen HYDRA ovula  rekomandohen:

  • Për trajtimin e tharjes vaginale në klimaterium dhe menopauzë, në periudhën pas lindjes, gjatë kimioterapisë.
  • Në rastet e tharjes vaginale nga diabeti ose stresi

Përmban: Acid Hialuronik, Vitaminë E, ekstrakt Aloe Vera

  • E testuar klinikisht
  • Pa paraben dhe thiazolinonë
  • E testuar për Nikel
  • Pa parfum, ngjyrues dhe silikon

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorni një ovulë çdo darkë kur të shtriheni.

 

 

Brand

DermoXEN

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dermoxen Hydra”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by