DermoXEN Proneem Intimate Clean Antibacterial protection Lares Intim Mbrojtje Anti-bakteriale

0 Orders
#Dermoxen 007
In stock
1,250L

Description

DermoXEN Proneem

Intimate Cleanser Antibacterial Protection Lares Intim Mbrojtje Anti-bakteriale

DermoXEN Proneem është detergjent intim për higjenën e përditshme intime, e përshtatshme veçanërisht gjatë ciklit menstrual, shtatzanisë dhe pas lindjes. Gjithashtu është e rekomanduar për personat që frekuentojnë palestrat, pishinat, plazhet dhe vendet e tjera me rrezik.

Formula e saj antibakteriale ndihmon në parandalimin dhe luftimin e shtimit të baktereve. Efikasitet i testuar.

Përmban:

  • Tribulus Terrestris: princip aktiv natyral antibakterial
  • Vaj  Neem: me veti hidratante dhe zbutëse
  • Ektrakt Propolis: me veti antimikrobike, zbutëse dhe hidratante.

Përbërësit

Aplikoni një sasi të vogël të produktit në lëkurë të lagur. Shpëlajeni me ujë të bollshëm dhe thajeni butësisht.

  • Pa paraben, SLS, SLES
  • E testuar dermatologjikisht
  • E testuar per Nikel, Krom, Kobalt, Merkur dhe Paladium.

Brand

DermoXEN

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DermoXEN Proneem Intimate Clean Antibacterial protection Lares Intim Mbrojtje Anti-bakteriale”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by