Detox Wrap

0 Orders
#
In stock
1,300L

Description

Detox Wrap

1 Maske

Detox Wrap është krijuar për të ringjallur lëkurën e kokës dhe flokët e dëmtuar. Në vetëm 15 minuta përmirëson elasticitetin e flokëve, duke siguruar shkëlqim, vëllim dhe forcë. Formula e tij është pa përbërës të ashpër dhe e pasur me kolagjen, acid hialuronik dhe keratin. Karakteristikat zbukuruese të vajit të avokados, jojobës, arrës së makadamisë, bajameve dhe ekstraktit të mjaltit ushqejnë flokët, duke i lënë ato të mëndafshtë dhe të hidratuar me një efekt të zgjatur.

• Rigjallëron flokët në 15 minuta
• Promovon flokë më të fortë dhe të rinuar
• Një flokë më të ushqyer dhe të shëndetshëm, të mëndafshtë dhe të hidratuar
• Efekt i zgjatur
• Mbështjellës termik për një trajtim më efektiv
• Pa parabene dhe pa sulfate

Brand

The Cosmetic Republic

Republika Kozmetike është një kompani e lindur në Barcelonë (Spanjë), fryt i zbulimeve të fundit të R&D në lidhje me flokët. Qëllimi është të ofrojë produkte unike të kujdesit të flokëve të nivelit të lartë që kombinojnë parimet më të mira aktive me zbulimet më të fundit të R&D. Pasioni për një flokë me pamje të shëndetshme e ka bërë #1 në flokë të shëndetshëm në 5 kontinente.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by