Detoxifying Youth and Revealing Anti-Aging Care

0 Orders
#
In stock
6,900L

Description

Detoxifying Youth and Revealing Anti-Aging Care

50ml

Mbushni lëkurën tuaj ndërsa flini me Nuxe Nuxellence Detox Detoxifying and Youth Revealing Anti-Aging Care, një krem nate për të gjitha llojet e lëkurës që do të detoksifikojë dhe rinovojë ngjyrën tuaj brenda natës.

I dizajnuar për gratë mbi 30 vjeç, trajtimi i lëkurës gjatë natës i Nuxe miraton një qasje emocionuese kundër plakjes; punon thellë në qelizat e lëkurës për të përmirësuar detoksifikimin e lëkurës dhe rinovimin e qelizave, kështu që qelizat e lëkurës mbajnë një nivel optimal të energjisë – rezultatet janë lëkurë e rimbushur, rinore. Kjo falë një përzierje të ekstrakteve të luleve që qëndrojnë në zemër të formulës, pasi lule pasioni radikal i lirë shoqërohet me anchusa të pasura me polifenol dhe petale lulekuqe të kultivuara organikisht.

Me një aromë delikate, me lule pluhur dhe cilësi të butë, që absorbohet shpejt, ju mund të shijoni procesin e aplikimit para se të flini. Në mëngjes, lëkura është dukshëm më e ndritshme dhe e freskuar pasi zbehja bëhet një gjë e së kaluarës – është sikur të keni fjetur dy orë më gjatë.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by