Detoxifying+Glow Mask

0 Orders
#
In stock
2,800L

Description

Detoxifying+Glow Mask

50ml

Maskë NUXE Insta-Masque Detoxifying + Glow është një maskë detoksifikuese freskuese që rikthen shkëlqimin në fytyrë në vetëm 2 minuta. Maska përdor ujë me lule trëndafili, si dhe qymyr botanik të aktivizuar, për të hequr papastërtitë që grumbullohen në lëkurë gjatë gjithë ditës. Cilësia ultra-shqisore, me ngjyrën e zezë të fortë, shndërrohet në një locion në kontakt me ujin për shpëlarje të lehtë dhe një përfundim të butë dhe të rehatshëm. Pas vetëm një përdorimi, lëkura ndihet krejtësisht e freskët dhe e pastër.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by