Diamond Rich Luxury Cream 

0 Orders
#Ch Bretton 031
In stock
13,900L

Description

Diamond Rich Luxury Cream 

Ultimate Rejuvenation Diamond Cream

50ml

Diamond Rich Luxury Cream, një përvojë e jashtëzakonshme, transformuese.
Diamond Rich Luxury Cream përmban pluhur diamanti tepër të shkëlqyeshëm, i cili butësisht shfuqizon shtresën e sipërme të lëkurës, duke lejuar që hidratuesit,  dhe përbërësit që luftojnë kundër moshës në krem ​​të depërtojnë më thellë dhe në mënyrë efektive.

Si rezultat, përdorimi i rregullt i Diamond Rich Luxury Cream sjell një lëkurë më të butë, rrezatuese dhe me pamje më të re. Pluhuri i pastër i grimcave të diamantit gjithashtu i jep lëkurës një shkëlqim të menjëhershëm. Si rezultat, lëkura shfaqet më e fortë, më e ndritshme, e përtërirë.

Nuk ka asgjë tjetër si ajo. Kulmi i artit, shkencës dhe luksit.

Një formulë e fuqishme dhe unike

Pluhuri i diamantit: mikro-copëzat e tij rrëshqasin në rrudha, duke reflektuar dritën dhe duke zvogëluar dukshëm thellësinë e tyre.

Havjari: ndriçon fytyrën dhe ndihmon në qetësimin dhe forcimin e lëkurës.

Kolagjeni: kontribuon në hidratimin, përsosmërinë dhe elasticitetin e lëkurës.

Vitamina A: ndihmon për të zvogëluar rrudhat dhe për të luftuar problemet e lëkurës.

Vitamina C: antioksidant natyror i fuqishëm, dhe ndihmon lëkurën të prodhojë më shumë kolagjen.

Vitamina E: mbron nga agresionet e jashtme dhe ndihmon për të luftuar plakjen.

Për zonjat që kërkojnë një shkëlqim dhe rrezatim të menjëhershëm.
Për lëkura të maturuara dhe të lodhura.

Përbërësit:

Aqua (Water) • Propylene Glycol • Cetearyl Ethylhexanoate • Caprylic/Capric Triglyceride • Glycerin • C12-20 Acid PEG-8 Ester • Cetearyl Alcohol • Glyceryl Stearate SE • Butyrospermum Parkii (Shea Butter) • Ethylhexyl Cocoate • Vitis Vinifera (Grape Seed Oil) • Glyceryl Stearate • Caviar Extract • Retinyl Palmitate • Sodium Ascorbyl Phosphate • Tocopheryl Acetate • Diamond Powder • Tocopherol • Allantoin • Mica • Disodium EDTA • Cetyl Phosphate • C13-14 Isoparaffin • Laureth-7 • Polyacrylamide • CI 77891 (Titanium Dioxide) • BHT • Dimethicone • Propylparaben • Imidazolidinyl Urea • Methylparaben • Phenoxyethanol • Parfum (Fragrance).

Përdorimi: Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje, pas Diamond Serum. Për rezultate më të mira, aplikoni këtë produkt kundër-plakjes në ballë, mollëza dhe mjekër me lëvizje ngritëse, duke punuar jashtë nga qendra e fytyrës. Pastaj aplikojeni kremën në zonën T, nga lart poshtë, sipër dhe poshtë buzëve dhe, së fundmi, nën mjekër dhe në qafë.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Diamond Rich Luxury Cream ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by