Diamond Rich Luxury Essence

0 Orders
#Ch Bretton 030
In stock
16,500L

Description

Diamond Rich Luxury Essence

Ultimate Rejuvenation Diamond Serum + Caviar + Collagen

30ml

Diamond Rich Luxury Essence, vetëm disa pika të çmuara të këtij serumi rinor ndihmojnë në ruajtjen e ekuilibrit të lëkurës për rezultate me të vërtetë të dukshme të mosrespektimit të moshës. Pluhuri i pastër i grimcave të diamantit i jep lëkurës një shkëlqim të menjëhershëm duke lënë lëkurën që të bëhet më e fortë, më e ndritshme, dhe e rinovuar. Ekstraktet e havjarit dhe kolagjenit bëjnë që rrudhat shfaqen të reduktuara. Lëkura juaj është pa moshë!

Një formulë e fuqishme dhe unike

• Pluhuri i diamantit: mikro-copëzat e tij rrëshqasin në rrudha, duke reflektuar dritën dhe duke zvogëluar dukshëm thellësinë e tyre.

• Havjari: ndriçon fytyrën dhe ndihmon në qetësimin e saj.

• Kolagjeni: kontribuon në hidratimin, përsosmërinë dhe elasticitetin e lëkurës.

• Vitamina A: Ndihmon në zvogëlimin e rrudhave dhe në luftimin e problemeve të lëkurës.

• Vitamina C: antioksidant natyror i fuqishëm.

• Vitamina E: mbron nga agresionet e jashtme dhe ndihmon në luftimin e plakjes së lëkurës.

Për zonjat që kërkojnë rrezatim dhe shkëlqim të menjëhershëm të lëkurës.
Për lëkura të maturuara
Për lëkura pa gjallëri

Përbërësit:

Aqua (Water) • Propylene Glycol • Glycerin • Caviar Extract • Retinyl Palmitate • Sodium Ascorbyl Phosphate • Tocopheryl Acetate • Diamond Powder • Hydrolyzed Collagen • Tocopherol • Allantoin • Sodium Chondroitin Sulfate • Mica • Carbomer • Disodium EDTA • Ceratonia Siliqua Gum (Carob) Gum • CI 77891 (Titanium Dioxide) • Triethanolamine • PEG-40 Hydrogenated Castor Oil • Hydroxyethylcellulose • Cellulose • Isopropyl Alcohol • Sodium Acetate • Methylparaben • Phenoxyethanol • Parfum (Fragrance).

Përdorimi: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje, para se të përdorni kremin Diamond Cream.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Diamond Rich Luxury Essence”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by