Dimagra®Protein Red Fruit

0 Orders
#PromoPharma 003
In stock
3,060L

Description

Dimagra®Protein Red Fruit

*Me shijen e frutave të kuqe.

   GLUTEN-FREE

Format: 1 pako x 10 bustina.

Dimagra® Protein Red Fruit është një shtojcë dietetike që përmban proteina të izoluara të hirrës, dhe që kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen e masës muskulore.

Dimagra®Protein është në tre versione sipas shijes:   me shije neutrale, shije çokollate, shije të frutave të kuqe.

Lipocomplex2 është një patentë ekskluzive, e krijuar posaçërisht për të marrë efikasitetin maksimal nga integrimi i proteinës së hirrës dhe aminoacideve të shtuara, me tretshmëri të lartë. Formulimi kompletohet me Maltodextrin, Koenzimën Q10, Zinkun dhe Vitaminën B6.

Kur mund të përdoret!
Dimagra® Protein është ideale për të rivendosur ekuilibrin e peshës së trupit, për të rritur dhe ruajtur masën e muskujve. Linja përbëhet nga shtesa me cilësi të lartë ushqyese, praktike për t’u marrë dhe e shijshme.

Si të përdoret?
Racioni normal i ushqimit të zakonshëm mund të integrohet duke marrë 1 qese në ditë, në mëngjes ose para vakteve kryesore, e tretur në 200 cc ujë me temperaturën e dhomës. (Për më tepër informohu duke lexuar brushurën e Dimagrës/Librari/Artikuj/Dimagra Brochure).

Përbërësit

Lipocomplex2 pluhur (proteina i hirrës e pasuruar në aminoacide), Maltodextrin, agjent anti-pjekje: dioksidi i silikonit, aromatizues, ngjyra natyrale: panxhar i kuq, glukonat zinku, Koenzima Q10, Hydrochloride Pyridoxine (Vitamina B6).* e barabartë me një kontribut energjetik më shumë se 12% në krahasim me vlerën totale të energjisë Lipocomplex2®: Patentë e regjistruar.

Shënim i rëndësishëm:

Në rast të përdorimit të zgjatur (mbi 6-8 javë), kërkoni këshillim mjekësor. Produkti është i kundër-indikuar në rastet e sëmundjeve të veshkave, shtatëzënësisë dhe nën moshën 14 vjeç. Mos e tejkaloni dozën ditore maksimale të rekomanduar. Suplementet nuk synohet të përdoren si zëvendësues për një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Mbajeni mundësisht larg fëmijëve nën tre vjeç. Ruajeni produktin në një vend të freskët dhe të thatë, larg burimeve të nxehtësisë.

Brand

Dimagra®

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

, ,

Paketimi

Veprimi

Grup-mosha

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dimagra®Protein Red Fruit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by