Dioptipoche Soothing Gel

0 Orders
#
In stock
2,990L

Description

Dioptipoche Soothing Gel

15ml

Xhel zbutës i korrigjimit të fryrjes Lierac Dioptipoche përmban 25% të ekstrakteve bimore për një veprim ristrukturues, shtrëngon dhe forcon lëkurën rreth syve. Thenjtja bëhet më pak e dukshme dhe lëkura ngrihet. Kjo formulë është e freskët, e lehtë dhe pa parfum. Swnjtja dhe ënjtja nën sy janë zvogëluar, dhe kjo formulë funksionon në të gjitha llojet e ënjtjeve të syve: nga lodhja, dhjami i tepërt ose plakja. Komoditeti rikthehet dhe lëkura zbutet. Tani me peptide novatore kundër plakjes që mbrojnë nga efektet e dëmshme të dritës blu – mbron nga stresi oksidativ dhe plakja e parakohshme.

Karakteristikat:
Cilësi: xhel;
Çështjet e lëkurës: çanta nën sy, ënjtje, humbje e qëndrueshmërisë;
Koha e aplikimit: mëngjes dhe mbrëmje;
Mosha: 10+;
Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë ato të ndjeshme;
Përfitimet kryesore: zvogëlon shfaqjen e qeseve nën sy dhe fryrjen, mbron zonën delikate të konturit të syve nga efektet oksiduese të dritës blu;
Formuluar pa: aromë, parabene.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by