DJATHE PARMIXHANO 4+

0 Orders
#Plasmon 018
In stock
415L

Description

Djathi i shkrirë i homogjenizuar dhe Parmigiano Reggiano përmban Parmigiano Reggiano DOP dhe ka një shije të këndshme, të përshtatshme për të ndryshuar shijen e ushqimit të foshnjës tuaj.

  • Delikatesisht e shijshme
    Ushqyes … sigurisht!
    Me proteina të kalciumit dhe qumështit
    100% prodhuar në Itali

Brand

Plasmon®

Që nga viti 1902, pasioni ynë na shtyn të jemi gjithmonë pranë jush, për t'ju garantuar cilësinë dhe sigurinë më të lartë që kërkoni në produktet. Falë përvojës në të ushqyerit dhe angazhimit tonë kërkimor për më shumë se 100 vjet, ne kujdesemi për ju dhe më të vegjlit tuaj, për t'ju ndihmuar më së miri në të gjitha fazat e ndryshme të jetës.

Additional information

I përshtatshëm për

,

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by