DR.Grandel Beautygen Renew Eye and Lip

0 Orders
#Dr.Grandel 043
In stock
6,600L

Description

Përshkrimi

Krem me ekstrakte të algave të borës, që aktivizojnë gjenet përgjegjëse për bukurinë.
Në sajë të peptideve me veprim anti-rrudhë, kremi mbështet mekanizmat rigjenerues dhe parandalon proçesin e plakjes së lëkurës.
Nxitet prodhimi i kolagjenit dhe rritet elasticiteti i lëkurës.
Ekstraktet nga bima e mëndafshit zbehin rrudhat dhe rrathët e zinj poshtë syve.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë, në zonën rreth syve dhe buzëve, të pastruara paraprakisht.

Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin, Pentylene Glycol, Alumina, Caprylic/Capric Triglyceride, C12-15 Alkyl Benzoate, Sorbitan Stearate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Polyglyceryl-4 Laurate/Succinate, Squalane, Rosa Canina Fruit Oil, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Albizia Julibrissin Bark Extract, Butylene Glycol, Dimethicone, Xanthan Gum, Isomalt, Carbomer, Sodium Hydroxide, Alteromonas Ferment Extract, Tocopherol, Coco-Glucoside, Sodium Lactate, Chlamydomonas Extract, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Siegesbeckia Orientalis Extract, Lactic Acid, Lecithin, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Sodium Benzoate, Phenethyl Alcohol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Geraniol, Parfum (Fragrance)

Brand

Dr. Grandel

Qasja profesionale dhe metodat shkencore garantojnë produkte bukurie që të japin ndjesinë që gjithmoë ke zgjedhur më të mirën për lëkurën dhe nevojat e saj individuale. DR. GRANDEL Kosmetik - në dashuri me përsosmërinë!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DR.Grandel Beautygen Renew Eye and Lip”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by