DR.Grandel Elements of Nature Anti Age

0 Orders
#Dr.Grandel 049
In stock
5,500L

Description

Përshkrimi

Krem me efekt hidratues, zbutës dhe pakësues i rrudhave.
Kombinimi i kalçiumit me karotenin nxisin proçesin e rigjenerimit qelizor, rritin aftësinë e lëkurës për të mbajtur ujin dhe e mbrojnë atë nga faktorët dëmtues mjedisorë.
Lëkura juaj duket më e re dhe uniforme.
Pa konservues.
Pa parabenë.
Pa vajra minerale.
Pa silikon.
Pa PEG.
Pa ngjyrues.
Pa parfum artificial.

Përdorimi

Rekomandohet të përdoret në mëngjes dhe në darkë në fytyrë, qafë dhe në zonën e dekoltesë.
Mund të kombinohet me larësin Puri Soft dhe Contour Balm.

Përbërësit

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Pentylene Glycol, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Seed Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Squalane, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Octyldodecanol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glyceryl Stearate, Polyglyceryl-3-Methylglucose Distearate, Oleyl Erucate, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Xanthan Gum, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Isopropyl Myristate, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Folic Acid, Sodium Hydroxide, Calcium Gluconate, Lavandula Stoechas Extract, Lecithin, Tocopherol, Beta-Carotene, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Linalool, Citronellol, Parfum (Fragrance)

Brand

Dr. Grandel

Qasja profesionale dhe metodat shkencore garantojnë produkte bukurie që të japin ndjesinë që gjithmoë ke zgjedhur më të mirën për lëkurën dhe nevojat e saj individuale. DR. GRANDEL Kosmetik - në dashuri me përsosmërinë!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DR.Grandel Elements of Nature Anti Age”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by