DR.Grandel Elements of Nature Contour Balm

0 Orders
#Dr.Grandel 050
In stock
3,100L

Description

Përshkrimi

Zgjedhja e duhur për një përkujdesje të përditshme, për lëkurën delikate, në zonën rreth syve dhe buzëve.
Kombinimi i epigranit, esencës aktive të përqendruar, të përftuar nga embrioni i grurit, me karotenin dhe ekstraktet e livandos zbehin rrudhat, tendosin lëkurën dhe pakësojnë shenjat e lodhjes.
Në zonat ku aplikohet balsami përmirësohet mikroqarkullimi.
Zona rreth syve dhe buzëve duket më e freskët, më e butë dhe me më shumë shkëlqim.
Pa konservues.
Pa parabenë.
Pa vajra minerale.
Pa silikon.
Pa PEG.
Pa ngjyrues.
Pa parfum artificial.

Përdorimi

Rekomandohet të përdoret në mëngjes dhe në darkë në zonën rreth syve dhe buzëve.
Mund të përdoret dhe si maskë: lihet 15 minuta në kontakt me lëkurën dhe teprica e balsamit largohet me një pambuk.

Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin, Pentylene Glycol, Alumina, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Argania Spinosa Kernel Oil, Propanediol, Xanthan Gum, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ, Lavandula Stoechas Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Isopropyl Myristate, Triticum Vulgare (Wheat) Bran, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Panthenol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Citric Acid, Glycine Soja (Soybean) Oil, Beta-Carotene, Allantoin, Pantolactone, Glyceryl Oleate, Potassium Sorbate

Brand

Dr. Grandel

Qasja profesionale dhe metodat shkencore garantojnë produkte bukurie që të japin ndjesinë që gjithmoë ke zgjedhur më të mirën për lëkurën dhe nevojat e saj individuale. DR. GRANDEL Kosmetik - në dashuri me përsosmërinë!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DR.Grandel Elements of Nature Contour Balm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by