DR.Grandel Elements of Nature Puri Soft

0 Orders
#Dr.Grandel 053
In stock
2,500L

Description

Përshkrimi

Xhel larës delikat me lëkurën.
Largon make-up-in dhe papastërtitë e tjera nga lëkura.
Le një ndjesi freskie në lëkurë.
Pa konservues.
Pa parabenë.
Pa vajra minerale.
Pa silikon.
Pa PEG.
Pa ngjyrues.
Pa parfum artificial.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë
dhe në qafë, në mëngjes dhe në darkë, masazhohet për pak minuta dhe shpëlahet me ujë të vakët.

Përbërësit

Aqua (Water), Coco-Glucoside, Pentylene Glycol, Xanthan Gum, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Linalool, Citronellol, Parfum (Fragrance)

Brand

Dr. Grandel

Qasja profesionale dhe metodat shkencore garantojnë produkte bukurie që të japin ndjesinë që gjithmoë ke zgjedhur më të mirën për lëkurën dhe nevojat e saj individuale. DR. GRANDEL Kosmetik - në dashuri me përsosmërinë!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DR.Grandel Elements of Nature Puri Soft”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by