DR.Grandel Forever 39

0 Orders
#Dr.Grandel 056
In stock
2,000L

Description

Përshkrimi

Ampulat kombinojnë ekstraktet e algave me kafeinën dhe një sërë përbërësish të tjerë që kanë për qëllim:
-të nxisin sintezën e kolagjenit, elastinës dhe acidit hialuronik, të cilët ndihmojnë në mbushjen dhe pakësimin e rrudhave;
-të nxisin mikroqarkullimin, për t’i dhënë lëkurës një pamje më energjike dhe të gjallëruar;
-të krijojnë një shtresë në sipërfaqe të lëkurës, e cila pasqyron dritën dhe krijon efektin optik të zhdukjes së rrudhave.
Zgjedhja e duhur për një pamje sa më rinore.

Përdorimi

Ampulat mund të
përdoren të vetme në raste të caktuara, ose çdo ditë si pjesë e një regjimi trajtues për fytyrën.
Përmbajtja e ampulës aplikohet në fytyrë dhe në zonën e qafës dhe masazhohet deri në absorbim të plotë nga lëkura.

Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin,
Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Galactoarabinan, Caffeine, Enantia Chlorantha Bark Extract, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Buteth-3, Trideceth-9, Mica, Disodium EDTA, Sodium Benzotriazolyl Butylphenol Sulfonate, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Methylsilanol Mannuronate, Alcohol, Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Undaria Pinnatifida Extract, Propylene Glycol, Tributyl Citrate, Ruby Powder, Lactic Acid, Oleanolic Acid, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum (Fragrance), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 17200 (Red 33), CI 15985 (Yellow 6)

Brand

Dr. Grandel

Qasja profesionale dhe metodat shkencore garantojnë produkte bukurie që të japin ndjesinë që gjithmoë ke zgjedhur më të mirën për lëkurën dhe nevojat e saj individuale. DR. GRANDEL Kosmetik - në dashuri me përsosmërinë!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DR.Grandel Forever 39”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by