DR.Grandel Hydro Active Oxygen Moisturizer

0 Orders
#Dr.Grandel 022
In stock
5,700L

Description

Përshkrimi

Formulim me një teksturë të lehtë, i përshtatshëm për t’u përdorur dhe gjatë ditëve të nxehta të verës.
Përmban oksigjen, i cili mbështet funksionin barrierë-mbrojtës të lëkurës dhe i rikthen asaj gjendjen vitale.
Acidi hialuronik është përgjegjës për një hidratim që zgjat në kohë.
Lëkura rifiton shkëlqimin e humbur dhe ndjesinë e freskisë.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë, në zonën e fytyrës, qafës dhe dekoltesë të pastruara paraprakisht.

Përbërësit

Aqua (Water), Perfluorodecalin, Pentylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Ethylhexanoate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Ethylhexyl Isononanoate, Polyglyceryl-10 Pentastearate, Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Sodium Stearoyl Lactylate, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Tocopherol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Parfum (Fragrance)

Brand

Dr. Grandel

Qasja profesionale dhe metodat shkencore garantojnë produkte bukurie që të japin ndjesinë që gjithmoë ke zgjedhur më të mirën për lëkurën dhe nevojat e saj individuale. DR. GRANDEL Kosmetik - në dashuri me përsosmërinë!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DR.Grandel Hydro Active Oxygen Moisturizer”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by