DR.Grandel Phyto Care Azulene

0 Orders
#Dr.Grandel 062
In stock
3,900L

Description

Përshkrimi

Krem me efekt 24 orë që tolerohet mirë nga lëkura.
Kombinon ekstraktet e kamomilit, vitaminat (A & E), me ekstraktet e embrionit të grurit (epigran) me veti anti-inflamatore dhe azulene me efekt shërues dhe rigjenerues për një efekt:
-qetësues të irritimeve;
-zbutës të lëkurës;
-ushqyes dhe hidratues.
Mund të përdoret edhe në rast të skuqjeve dhe irritimeve të lokalizuara.
Mbron lëkurën nga faktorët mjedisorë dëmtues.

Përdorimi

Rekomandohet të përdoret në darkë.
Kremi përdoret si për fytyrën ashtu dhe për trupin.

Përbërësit

Aqua (Water), Zea Mays (Corn) Germ Oil, Cetearyl Alcohol, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Tocopherol, Propanediol, Retinyl Palmitate, Ethylhexylglycerin, Triticum Vulgare (Wheat) Germ, Guaiazulene, Disodium Phosphate, Lecithin, Citric Acid, Triticum Vulgare (Wheat) Bran, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Panthenol, Allantoin, Pantolactone, Glycerin, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum (Fragrance)

Brand

Dr. Grandel

Qasja profesionale dhe metodat shkencore garantojnë produkte bukurie që të japin ndjesinë që gjithmoë ke zgjedhur më të mirën për lëkurën dhe nevojat e saj individuale. DR. GRANDEL Kosmetik - në dashuri me përsosmërinë!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DR.Grandel Phyto Care Azulene”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by