DR.Grandel Puriface Sebocontrol Light

0 Orders
#Dr.Grandel 069
In stock
4,700L

Description

Përshkrimi

Formulim oil-free, që ka për qëllim të pakësojë sasinë e yndyrës së prodhuar nga lëkura dhe t’i japë asaj një pamje mat.
I pasur me kompleksin “Clear skin”, ekstrakte të avokados dhe tërshërë të zezë.
Ka efekt antibakterial, çka e bën veprues ndaj akneve dhe puçrrave.
Pakëson shenjat dhe parregullsitë e tjera të lëkurës.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë, në zonën e fytyrës, qafës dhe dekoltesë, të pastruara paraprakisht.

Përbërësit

Aqua (Water), C12-15 Alkyl Benzoate, Distarch Phosphate, Glycerin, Alcohol Denat., Butyl Avocadate, Cyclopentasiloxane, Arginine, Carbomer, Butylene Glycol, Hydrolyzed Wheat Protein, Avena Strigosa Seed Extract, Lecithin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Cyclohexasiloxane, Mahonia Aquifolium Root Extract, Tocopherol, Citric Acid, Sodium Stearate, Zinc Gluconate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Chloride, Propyl Gallate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Sodium Salicylate, Propylparaben, Ethylparaben, Potassium Sorbate, Parfum (Fragrance)

Brand

Dr. Grandel

Qasja profesionale dhe metodat shkencore garantojnë produkte bukurie që të japin ndjesinë që gjithmoë ke zgjedhur më të mirën për lëkurën dhe nevojat e saj individuale. DR. GRANDEL Kosmetik - në dashuri me përsosmërinë!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DR.Grandel Puriface Sebocontrol Light”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by