DR.Grandel Timeless Nourishing Cream

0 Orders
#Dr.Grandel 072
In stock
9,800L

Description

Përshkrimi

Formulim me efekt 24 orë, i krijuar posaçërisht për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
Përmban ekstraktet e sythit të ahut, që kanë veti të pakësojnë rrudhat, duke e bërë lëkurën më uniforme dhe një kompleks lipidik, që ushqen lëkurën deri në thellësi.
Forcon barrierën mbrojtëse të lëkurës dhe pengon humbjen e ujit.
Me vetëm disa përdorime lëkura rifiton gjendjen e hidratimit, butësisë dhe duket më e relaksuar.

Përdorimi

Rekomandohet të
përdoret në mëngjes dhe në darkë, në fytyrë, qafë dhe në zonën e dekoltesë, të pastruara paraprakisht.

Përbërësit

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Oleyl Erucate, Glycerin, Orbignya Oleifera Seed Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Polyglyceryl-3-Beeswax, Zea Mays (Corn) Germ Oil, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Oleate, Polyglyceryl-3 Ricinoleate, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Magnesium Sulfate, Butylene Glycol, Fagus Sylvatica Bud Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Lupinus Albus Seed Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil Unsaponifiables, Carbomer, Coco-Glucoside, Sodium Lactate, Lecithin, Citric Acid, Ceramide NG, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Parfum (Fragrance)

Brand

Dr. Grandel

Qasja profesionale dhe metodat shkencore garantojnë produkte bukurie që të japin ndjesinë që gjithmoë ke zgjedhur më të mirën për lëkurën dhe nevojat e saj individuale. DR. GRANDEL Kosmetik - në dashuri me përsosmërinë!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DR.Grandel Timeless Nourishing Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by