Ducray Nutricerat Nutrition Mask

0 Orders
#Ducray 013
In stock
2,500L

Description

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për flokët e thatë, të ashpër e të dëmtuar. I jep flokëve gjallëri, shkëlqim dhe ka veti riparuese.

Përdorimi

Aplikohet pas shampos, lihet për rreth 5 minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm. Përdorim 1-2 herë në javë.

Përbërësit

WATER AQUA ,ETHYLHEXYL PALMITATE,CETEARYL ALCOHOL,BEHENTRIMONIUM CHLORIDE,SHOREA ROBUSTA SEED BUTTER,BENZOIC ACID,C12-16 ALCOHOLS,CARAMEL,CETEARETH-33,FRAGRANCE PARFUM ,GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE,HYDROGENATED LECITHIN,ISOPROPYL ALCOHOL,LINALOOL,PALMITIC ACID,SALICYLIC ACID,SODIUM HYDROXIDE,SQUALANE,YELLOW 5 CI 19140 ,YELLOW 6 CI 15985

Brand

Ducray

Ducray Laboratoires dermatologiques Trajtimet që ndryshojnë jetën tuaj të përditshme! Risi e dobishme që nga viti 1930. Ducray është një markë e grupit Pierre Fabre, i  vlerësuar në nivelin e Përsosmërisë nga ECOCERT Environment sipas standardit ISO 26000. Ishte në vitet 1980 që Ducray, i forcuar nga besimi i vendosur në të nga mjekët, mori përsipër sfidën e lëkurës. Ictyane, dhe formulimi i saj revolucionar galenik, bëhet një pikë referimi në kujdesin e lëkurës së thatë. Marka ndjek kështu rrugën e saj në hulumtimin e dermatologjisë dhe harton një seri zgjidhjesh të synuara për t'u marrë me flokët dhe çrregullimet dermatologjike që ka të ngjarë të na shqetësojnë të gjithë. Në vitet 1990, filluan jo më pak se 20 referenca. Midis tyre, produkte referimi, të transmetuara nga një brez në tjetrin, siç është Ictyane për lëkurë të thatë ose Keracnyl i cili do të bëhet një nga trajtimet më të përshkruara nga mjekët për lëkurë të prirur ndaj akneve ***.   Kaq shumë produkte, të cilat në vitet 2000 shkatërruan kufijtë për t’u shpërndarë në të gjitha kontinentet. Tani ata janë shpërndarë në më shumë se 80 vende.  

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ducray Nutricerat Nutrition Mask”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by