Duo Crema Tommy& Waist Intensive Warm

0 Orders
#
In stock
3,900L

Description

Duo Crema Tommy& Waist Intensive Warm

150ml

Një krem ​​novator për shtrëngimin e stomakut me alga deti Guam, ujë burimi deti Noirmoutier dhe ekstrakt piper rozë. Ky krem ​​për kontrollin e barkut synon depozitat kokëfortë të lëkurës nën shtresën nënlëkurore të stomakut dhe belit. Falë veprimit të tij lipolitik shkakton prishje, rimodelon siluetën, rrit shtrëngimin e lëkurës për barkun, përmirëson mikroqarkullimin. Formula e provuar e bën atë një nga kremrat më të mirë për shtrëngimin e lëkurës për stomakun.
KREM FIRMING TUMMY: Ky krem ​​forcues i stomakut ka veprim të fuqishëm lipolitik të Algave Guam është pasuruar më tej me shtimin e ekstraktit të frutave të marrë nga pema e Piperit Pink Brazilian. Formula e këtij kremi forcues të barkut absorbohet thellë në lëkurë për shkak të madhësisë së grimcave të tij mikroskopike. Ato sigurojnë ngrohje intensive dhe lejojnë që përbërësit nga substanca të tjera aktive të depërtojnë më thellë në inde për të garantuar shtrëngimin e lëkurës për barkun.
Ky krem ​​me alga deti ka algat e algave të Guamit është i mbushur me bollëk me jod që punon në mënyrë efektive për të zvogëluar depozitat shtesë të lëkurës në bark dhe bel. Ky locion forcues i trupit gjithashtu ka elementë gjurmë të gjetur në ujin e burimit Detar të burimit Noirmoutier gjithashtu punon në kombinim me përbërës të tjerë për të ndihmuar në dobësimin, sigurimin e konturit të trupit dhe përmirësimin e elasticitetit të lëkurës së barkut.

Brand

Guam

Kompania Guam është një nga kompanitë e para italiane që vendosi veten në treg për prodhimin e trajtimeve efektive kundër celulitit dhe dhjamit të lëkurës. Sekreti është përdorimi i algave të detit Guam, tipik për rajonin francez të Britanisë dhe në veçanti të qytetit të Brest. Ështëpikërisht në këtë qytet të vogël që kompania ende mbledh algat detare nga oqeani dhe i punon ato sipas metodave tradicionale duke respektuar karakteristikat kryesore dhe potencialin e algave Guam. Kalciumi, kaliumi, jodi, hekuri, vitamina A, vitamina B, vitamina C, janë vetëm disa nga substancat e pranishme në algat e detit Guam që i japin asaj një forcë të fortë drenuese. Produktet Guam janë bërë një pikë referimi për të gjitha gratë që duan të përmirësojnë pamjen e tyre fizike. Brenda katalogut Guam ka produkte të shumta për trajtime të ndryshme: anti-celulit, drenues, hollues, volumizues, trajtues ristrukturimi të flokëve, trajtime për kofshë dhe këmbë. Risia e fundit në shtëpinë e Guam është paraqitur nga linja e diellit për një ngjyrosje perfekte që mbron lëkurën nga dëmtimet nga rrezet e diellit.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by