Duo Guam Reshaping Treatment intensive day

0 Orders
#
In stock
4,550L

Description

Duo Guam Reshaping Treatment intensive day

200ml

Ky krem ​​intensiv i riformësimit është një krem ​​më i hollë gjatë ditës me veti kundër plakjes që ripërcakton siluetën e trupit. Ky krem ​​trupi i hollë ka alga deti GUAM (Alga deti Phyllancantha Fibrosa Brown) dhe Uji Marinor i Burimit nga Noirmoutier stimulojnë një efekt të fortë lipolitik duke zvogëluar yndyrën në mënyrë natyrale dhe të shpejtë. Ky xhel për dobësim ndihmon në formësimin e kthesave të trupit tuaj ndërsa tonifikon lëkurën tuaj dhe ju lejon të bëni aktivitetet tuaja të përditshme.
Krem për hollim për kofshët dhe vithet shpejt: Ky shtrëngim i lëkurës së lirshme për stomakun ju ndihmon sinergjikisht me detoksifikimin natyral të lëkurës së trupit tuaj dhe riparon proceset për të forcuar lëkurën pas humbjes së peshës. GAG -të veprojnë si nxitës, duke përshpejtuar thithjen e të gjithë përbërësve aktivë për shkak të formës së tyre të rafinuar. Ato gjithashtu rrisin përshkueshmërinë e indit lidhës i cili kontribuon në kullimin e mbajtjes së ujit për trajtimin e papërsosmërisë së lëkurës.
KREM FIRMING I LEKURES: Ushqeni lëkurën tuaj me kremin forcues plot me përbërës natyralë që duan lëkurën. Formula jonë rikthen lëkurën duke e mbyllur lagështinë dhe duke forcuar barrierën natyrore të lëkurës. Guam kujdeset për klientët e saj, duke ndihmuar në riparimin e lëkurës tuaj të varur dhe lëkurës së zbehur me formula premium. Ky locion forcues i trupit zvogëlon pamjen e lëkurës së tharë dhe i jep lëkurës tuaj një dozë hidratimi të menjëhershëm.

Brand

Guam

Kompania Guam është një nga kompanitë e para italiane që vendosi veten në treg për prodhimin e trajtimeve efektive kundër celulitit dhe dhjamit të lëkurës. Sekreti është përdorimi i algave të detit Guam, tipik për rajonin francez të Britanisë dhe në veçanti të qytetit të Brest. Ështëpikërisht në këtë qytet të vogël që kompania ende mbledh algat detare nga oqeani dhe i punon ato sipas metodave tradicionale duke respektuar karakteristikat kryesore dhe potencialin e algave Guam. Kalciumi, kaliumi, jodi, hekuri, vitamina A, vitamina B, vitamina C, janë vetëm disa nga substancat e pranishme në algat e detit Guam që i japin asaj një forcë të fortë drenuese. Produktet Guam janë bërë një pikë referimi për të gjitha gratë që duan të përmirësojnë pamjen e tyre fizike. Brenda katalogut Guam ka produkte të shumta për trajtime të ndryshme: anti-celulit, drenues, hollues, volumizues, trajtues ristrukturimi të flokëve, trajtime për kofshë dhe këmbë. Risia e fundit në shtëpinë e Guam është paraqitur nga linja e diellit për një ngjyrosje perfekte që mbron lëkurën nga dëmtimet nga rrezet e diellit.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by