Duo Guam Reshaping Treatment Intensive Night

0 Orders
#
In stock
4,550L

Description

Duo Guam Reshaping Treatment Intensive Nigh

200ml

– Guam Beauty Body Cream ndryshon siluetën tuaj në një trajtim të thjeshtë spa në shtëpi që zvogëlon ënjtjen dhe mbajtjen e ujit me përdorim të përditshëm. Ka një efekt lipolitik.
– Me origjinë nga Italia dhe me mbi 33 vjet përvojë, Guam Beauty vazhdon të përsosë produktet e tyre me kërkues të vazhdueshëm dhe studime klinike.

– Aplikoni në stomak, këmbë dhe vithe me lëvizje delikate masazhi derisa të absorbohet plotësisht pa lënë mbetje.
Me
– Rekomandohet për përdorim të përditshëm. Me Aplikoni gjatë natës për rezultate më të mira.

Masat paraprake të përdorimit:

– Testi i pajtueshmërisë me lëkurën rekomandohet para përdorimit.
– Shmangni kontaktin me sytë dhe mukozën. Mos e aplikoni në lëkurën e dëmtuar. Laj duart.
– Shmangni ekspozimin ndaj dritës së drejtpërdrejtë të diellit pas aplikimit.
– Mbajeni larg  fëmijëve.

Brand

Guam

Kompania Guam është një nga kompanitë e para italiane që vendosi veten në treg për prodhimin e trajtimeve efektive kundër celulitit dhe dhjamit të lëkurës. Sekreti është përdorimi i algave të detit Guam, tipik për rajonin francez të Britanisë dhe në veçanti të qytetit të Brest. Ështëpikërisht në këtë qytet të vogël që kompania ende mbledh algat detare nga oqeani dhe i punon ato sipas metodave tradicionale duke respektuar karakteristikat kryesore dhe potencialin e algave Guam. Kalciumi, kaliumi, jodi, hekuri, vitamina A, vitamina B, vitamina C, janë vetëm disa nga substancat e pranishme në algat e detit Guam që i japin asaj një forcë të fortë drenuese. Produktet Guam janë bërë një pikë referimi për të gjitha gratë që duan të përmirësojnë pamjen e tyre fizike. Brenda katalogut Guam ka produkte të shumta për trajtime të ndryshme: anti-celulit, drenues, hollues, volumizues, trajtues ristrukturimi të flokëve, trajtime për kofshë dhe këmbë. Risia e fundit në shtëpinë e Guam është paraqitur nga linja e diellit për një ngjyrosje perfekte që mbron lëkurën nga dëmtimet nga rrezet e diellit.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by