Durex Play Feel Gel

0 Orders
#R. Benckiser 011
In stock
500L

Description

Durex Play Feel Gel

Xhel lubrifikues klasik

50ml

  • Rrit kënaqësinë gjatë aktit seksual
  • Pakëson diskomfortin e krijuar nga tharja vaginale
  • I tretshëm në ujë
  • Nuk është i yndyrshëm, nuk ngjit dhe lahet lehtësisht
  • Nuk le shenja.

Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë. Kombinohet me çdo lloj kondomi.

Përdorimi:

Përdoret gjatë seksit oral, vaginal dhe anal. Shmanget kontakti me sytë, lëkurën e dëmtuar dhe plagët. Përdoret deri në 3 muaj nga hapja.

Brand

Durex

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Durex Play Feel Gel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by