Effaclar A.I- Kundër lëkurave aknetike

0 Orders
#
In stock
2,460L

Description

Effaclar A.I- Kundër lëkurave aknetike

15ml

Formuluar posaçërisht për lëkurën me vaj, të prirur ndaj njollave. Një trajtim SOS i lehtë për tu aplikuar, i absorbuar shpejt, i synuar për të ndihmuar në zvogëlimin e pamjes së papërsosmërive dhe njollave të lokalizuara dhe parandalimin e shenjave të mbetura. Lufton kundër shkakut të papërsosmërisë dhe aktivizon procesin e rigjenerimit të lëkurës. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

-Synon njollat individuale.
-Për lëkurën me vaj dhe lëkurën e ndjeshme të prirur ndaj plasjeve.
-Ndihmon në parandalimin e shenjave të mbetura nga aknet.

Përbërja:

E pasuruar me Niacinamide, Piroctone Olamine dhe LHA

 

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by