Effaclar Duo+ Serum

0 Orders
#
In stock
4,800L

Description

Effaclar Duo+ Serum

30ml

Rutina e pastrimit për lëkurën me vaj dhe të ndjeshme. Jepini lëkurës tuaj kujdesin që i nevojitet me linjën e produkteve LRP. Mos prisni më, ju jeni vetëm një klik larg nga blerja e tyre!

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

Formulimi

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by