Effaclar Gel 300ml

0 Orders
#
In stock
2,150L

Description

Effaclar Gel

300ml

La Roche-Posay Effaclar Purifying Foaming Gel 300ml është një xhel pastrues për fytyrën i destinuar posaçërisht për lëkurën me vaj dhe të ndjeshme.Pastron butësisht falë agjentëve të tij të pastrimit të zgjedhur për të respektuar lëkurën e ndjeshme. Ai eliminon papastërtitë dhe dhjamin e tepërt, duke e lënë lëkurën të pastër dhe të freskët.
Isshtë formuluar me ujë termal qetësues dhe anti-irritues La Roche-Posay. Alkool falas. PH fiziologjike.
Testuar në lëkurën me vaj të prirur ndaj akneve.

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by