Effaclar H Multi-Compensating Soothing Moisturizer

0 Orders
#La Roche Posay 028
In stock
3,200L

Description

La Roche Posay Effaclar H Multi-Compensating Soothing Moisturizer

Hidratues dhe qetësues për lëkurë të yndyrshme të tharë si pasojë e trajtimeve dermatologjike produkteve kozmetike

40ml

Formulim për lëkurë të yndyrshme dhe të dobësuar nga trajtimet estetike.

Ushqen lëkurën e tharë nga trajtimet e ndryshme dhe e qetëson atë.

Përmban një përzjerje lipidesh dhe niacinamid të cilët ndihmojnë në rigjenerimin e shtresës lipidike të lëkurës.

Ul skuqjen dhe irritimet.

Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.

Pa parabene.

Hipoalergjik.

Përdorimi: Aplikohet në mëngjes dhe në darkë, në fytyrë të pastruar më parë.

Përbërësit:

Aqua / Water, Dimethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Ethylhexyl Palmitate Squalane, Niacinamide, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, PEG-20 Stearat, Carbomer, Triethanolamine Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Myristyl Malate Phosphonic Acid Ammonium Polyacryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate Hydroxypalmitoyl Sphinganine, Caprylyl Glycol,Tetrasodium EDTA,Xanthan Gum,Cetyl Alcohol, Tocopherol,Phenoxyethanol,Parfum / Fragrance

Brand

La Roche-Posay

  Kujdesi për lëkurën e testuar nga dermatologu. I përshtatshëm edhe për lëkurën e ndjeshme. Rekomanduar nga 90,000 dermatologë në të gjithë botën, La Roche-Posay ofron produkte kujdesi për lëkurën me efikasitet dhe standarde të sigurisë të lartë, një gamë të plotë , adresuar për të gjitha nevojat e lëkurës, që mund të tolerohen edhe nga lëkurat e ndjeshme, për të përmirësuar cilësinë e jetës së kujtdo me shqetësime të lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Effaclar H Multi-Compensating Soothing Moisturizer”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by