Effaclar Lotion Astrigent Micro-Exfoliante

0 Orders
#La Roche Posay 029
In stock
2,180L

Description

La Roche Posay Effaclar Lotion Astrigent Micro-Exfoliante

Locion astrigjent eksfoljues për lëkura të yndyrshme e me tendencë akneike

200 ml

Formulim i krijuar për lëkurë të ndjeshme.

Ngushton poret dhe parandalon bllokimin e tyre.

Pastron lëkurën duke i dhënë asaj një pamje më fine, në sajë të vetive sebo-rreguluese, purifikuese dhe efektit mikro-eksfoljues.

Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.

Testuar dermatologjikisht.

Pa parabene.

Përdorimi: Aplikohet në fytyrë nëpërmjet një pambuku në mëngjes dhe/ose në darkë.

Të shmanget kontakti me sytë.

Përbërësit:

Water, Alcohol Denat, Glycerin, sodium Citrate, Propylene Glycol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Disodium EDTA, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid, Fragrance.

Brand

La Roche-Posay

  Kujdesi për lëkurën e testuar nga dermatologu. I përshtatshëm edhe për lëkurën e ndjeshme. Rekomanduar nga 90,000 dermatologë në të gjithë botën, La Roche-Posay ofron produkte kujdesi për lëkurën me efikasitet dhe standarde të sigurisë të lartë, një gamë të plotë , adresuar për të gjitha nevojat e lëkurës, që mund të tolerohen edhe nga lëkurat e ndjeshme, për të përmirësuar cilësinë e jetës së kujtdo me shqetësime të lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Effaclar Lotion Astrigent Micro-Exfoliante”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by