Effaclar Lotion Astringent

0 Orders
#
In stock
2,240L

Description

Effaclar Lotion Astringent

200ml

Locion Astringent Toner Effaclar është një tonik eksfolues për lëkurën me vaj dhe akne që përdor acidin salicilik për të zhbllokuar butësisht dhe në çast poret për një ngjyrë të pastër. Kjo formulë pastrimi është testuar për tolerancë, që do të thotë se mund ta përdorni pa frikën e acarimit.

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

Formulimi

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by