Effaclar Mat Sebo Controlling Moisturizer

0 Orders
#La Roche Posay 030
In stock
2,900L

Description

La Roche Posay Effaclar Mat Sebo Controlling Moisturizer

Hidratues për lëkurë të yndyrshme

40ml

Formulim i përshtatshëm për lëkurë me tendencë akneike.

Pakëson sasinë e yndyrës së prodhuar nga lëkura dhe e bën atë, të duket uniforme dhe pa shkëlqim.

Zvogëlon poret.

Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.

Testuar dermatologjikisht.

Testuar për alergji.

Jo komedogjenik.

Përdorimi: Aplikohet çdo ditë, në mëngjes dhe në darkë, në fytyrën e pastruar me parë.

Përbërësit:

Aqua /water, glycerin, dimethicone, isocetyl stearate, alcohol denat. silica, dimethicone/vinyl dimethicone crosspolymer, acrylamide/sodium acryloyldimethyltaurate copolymer, methyl methacrylate crosspolymer, butylene glycol, peg-100 stearate, cocamide mea sarcosine , glyceryl stearate, triethanolamine, isohexadecane, perlite, capryloyl salicylic acid .tetrasodium edta, pentylene glycol, polysorbate 80,acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer salicylic acid ,parfum / fragrance.

Brand

La Roche-Posay

  Kujdesi për lëkurën e testuar nga dermatologu. I përshtatshëm edhe për lëkurën e ndjeshme. Rekomanduar nga 90,000 dermatologë në të gjithë botën, La Roche-Posay ofron produkte kujdesi për lëkurën me efikasitet dhe standarde të sigurisë të lartë, një gamë të plotë , adresuar për të gjitha nevojat e lëkurës, që mund të tolerohen edhe nga lëkurat e ndjeshme, për të përmirësuar cilësinë e jetës së kujtdo me shqetësime të lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Effaclar Mat Sebo Controlling Moisturizer”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by