Elancyl Crème Prevention Vergetures

0 Orders
#Elancyl 005
In stock
2,760L

Description

Përshkrimi

Falë formulës së pasuruar me vaj Carthame dhe vitamine E, ky krem zbut shtresat e jashtme të lëkurës, ushqen dhe hidraton lëkurën, duke rritur rezistencën e saj ndaj ndryshimeve. Aspak i yndyrshëm dhe lehtësisht i absorbueshëm. I përshtatshëm për t’u përdorur gatë shtatzënisë, pubertetit dhe gjatë ndryshimeve të vazhdueshme në peshë.

Përdorimi

Aplikoni 2 herë në ditë në bark, në krahë, në kofshë, vithe dhe gjoks. Shmangeni përdorimin nëse gjiri është i dëmtuar.

Përbërësit

Aqua, Carthamus Tinctorus (Saffloëer) Seed Oil, Cyclopentasiloxane, Peg-20 Stearate, Sorbitan Stearate, Cyclohexasiloxane, Panthenol, Propylene Glycol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sëeet Almond) Oil (Prunus Amygdalus Dulcis Oil), Carbomer, Cetyl Alcohol, Disodium Edta, Fragrance (Parfum), Hydroxyproline, Methylsilanol Mannuronate, Phenoxyethanol, Sodium Dna, Sorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Triethanolamine.

Brand

Elancyl

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Elancyl Crème Prevention Vergetures”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by